Zoeken
larger text smaller text reset text

Raad van Toezicht

​De Raad van Toezicht heeft uitsluitend een toezichthoudende functie en is op geen enkele wijze betrokken bij de inhoudelijke kant van de advisering. De Raad van Toezicht bestaat uit:

mr. R.F.B. van Zutphen (voorzitter)
mevr. M.J.L.L. van der Poel RA
mevr. mr. E.C. Ruinaard

De (neven)functies van de leden van de Raad van Toezicht zijn hieronder weergegeven

mr. R.F.B. van Zutphen 

Functie:

  • Nationale Ombudsman

Nevenfuncties:

  • Docent Studiecentrum Rechtspleging (sinds 1 april 2005, bezoldigd met honorarium per
    cursus)
  • Ambassadeur Stichting voor Vluchtelingen-studenten UAF (sinds 1 november 2013,
    onbezoldigd)
  • Voorzitter (eerder lid) Raad van Toezicht Juridisch Loket (sinds 5 juli 2012, bezoldigd)
  • Voorzitter (eerder lid) Raad van Toezicht en key expert Center for International Legal
    Cooperation (sinds 20 december 2013 - voorzitterschap onbezoldigd; uitvoeren van missies
    tegen dagtarief en onkostenvergoeding)
  • Lid bestuur Kirchheiner Stichting Ombudsman en Democratie (sinds 1 april 2015,
    onbezoldigd)
  • Lid Raad van Advies College Rechten van de Mens (sinds 1 april 2015, onbezoldigd)
  • Voorzitter van de Vereniging voor Klachtrecht (sinds 13 april 2016, onbezoldigd)
  • Bestuurslid van de Europese Regio van het Internationale ombudsman instituut
    (International Ombudsman Institute) (sinds 8 september 2016, onbezoldigd)

mevr. M.J.L.L. van der Poel RA
Functie:

  • Director Consulting Expert CGI

Nevenfuncties:

  • Treasurer Supervisory Board (sinds september 2017, onbezoldigd)
  • Lid Raad van Toezicht Nationaal Museum voor Wereldculturen (sinds april 2015, onbezoldigd)

mevr. mr. E.C. Ruinaard
Functie:

  • Voorzitter Geschillencommissie Klachteninstituut financiële dienstverlening

Nevenfuncties:

  • Lid landelijke vrouwennetwerk bestuursrecht (sinds 2012)
  • Plaatsvervangend rechter rechtbank Gelderland en rechtbank Midden-Nederland (sinds 2013)

Rooster van aftreden

Datum Benoeming​ Herbenoemd​​ Einde benoemingstermijn​

mr. R.F.B. van Zutphen
Voorzitter

1-10-2017 30-9-2021

mevr. M.J.L.L. van der Poel RA
Lid

​1-7-2018 ​30-6-2022

​mevr. mr. E.C. Ruinaard
Lid

1-7-2018 ​30-6-2022
 
Bezoldiging
De bezoldiging van bestuurder en medewerkers van de STAB is gebaseerd op de salarisschalen van de rijksoverheid en de maatstaven die daar gelden.
De vergoedingen voor de leden van de Raad van Toezicht zijn:
 
Beloning​ Onkostenvergoeding
Voorzitter​ € 8400,88 ​​​€ 907,56
​Leden € 5600,64 € 680,67